poniedziałek, 20 maja 2024 21:51
Reklama
Reklama

Podsumowanie VI Biegowego Grand Prix Kociewia. Biegali na całym Kociewiu. Podajemy wyniki

Już niedługo podsumowanie całego cyklu VI Biegowe Grand Prix Kociewia podczas gali w gminie Gniew. W materiale przedstawiamy podstawowe wyniki zawodników.
Podsumowanie VI Biegowego Grand Prix Kociewia. Biegali na całym Kociewiu. Podajemy wyniki

Razem w 10 biegach cyklu wystartowało 1889 osób oraz 1180 dzieci co jest zdecydowanie większą frekwencja jak rok temu. Wszystkie 10 biegów ukończyli : Marlena Wiśniewska, Daria Reclaf, Piotr Reclaf, Jarosław Błachnio, Marek Litzbarski.

Ryszard Różycki prezes Stowarzyszenie Kultury Fizycznej i Turystyki „Klub Kociewiak”, jeden z głównych organizatorów cyklu biegów, szczególne podziękowania składa dla współpracowników i Gospodarzy poszczególnych biegów w Świeciu, Zblewie, Gniewie, Skarszewach, Starogardzie-Owidzu, Warlubiu, Osiu, Starej Kiszewie, Trąbkach Wielkich a także naszym Sponsorom i Patronom.

* Wyniki w plikach w materiale zdjęciowym.

(tomm)



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Połączenie rysunku i malarstwa. Wystawa twórczości DOMINIKA WOŹNIAKA Połączenie rysunku i malarstwa. Wystawa twórczości DOMINIKA WOŹNIAKA Po raz drugi Fabryka Sztuk gości w swoich murach Dominika Woźniaka. Tym razem z jego twórczością można zapoznać się w kamienicy przy ul. Podmurnej 15.  Dominik Woźniak – twórca urodzony w Piotrkowie Trybunalskim, specjalizuje się w grafice artystycznej, rysunku, malarstwie sztalugowym, malarstwie naściennym, dekoracji wnętrz, ilustracji. Jego twórczość to połączenie rysunkowo-malarskiego kontynentu. W wykreowaniu artystycznej interpretacji najistotniejsza jest emocjonalność między Twórcą a Odbiorcą. Pragnienia ukazujące związki między człowiekiem a naturą wchodzą w skład programu owej twórczości, która opiera się w myśl zasady Człowiek i Natura tworzą spójną, nierozerwalną całość.Ukazywane figury płaszczyznowo-emocjonalne są rezultatem rozważań nad pozycją człowieka, ale także nt. jego charakteru poprzez zastosowanie różnokierunkowej formy. Dzieła charakteryzuje minimalna gama kolorystyczna, często monochromatyczna. W pracach przedstawia także tradycje narodowe, obrzędy i zwyczaje, zarówno w dawnej, jak i współczesnej Polsce. Prace znajdują się w kolekcjach prywatnych i państwowych w kraju i za granicą. Finisaż: 28.06 godz. 18.00Godziny otwarcia:codziennie 10.00 - 16.00, a w czwartki do 18.00 (kwiecień)poniedziałki, wtorki, środy i piątki 10.00 - 16.00, w czwartki, soboty, niedziele,święta od 10.00 - 18.00 (maj-czerwiec)Fabryka Sztukul. Podmurna 15Wstęp bezpłatny!Data rozpoczęcia wydarzenia: 17.05.2024 10:00 – Data zakończenia wydarzenia: 28.06.2024 18:00
Reklama